Про компанію

О компании

Компанія «Б.В. Лайн» була заснована в 1995 році групою фахівців з досвідом роботи по впровадженню IT проектів. Основна мета діяльності підприємства - це продаж закінчених технологічних рішень, пов'язаних з автоматизацією фінансового, бухгалтерського та управлінського обліку.

Головною метою нашого підприємства - не є продаж програмного забезпечення. Мета одна - надання на ринку IT України комплексу якісних послуг, розрахованого для бізнесу будь-якого масштабу і рівня, що охоплює весь спектр робіт - від пред-проектного «експрес - обстеження» і складання технічного завдання до створення індивідуальних налаштувань програмного забезпечення.

В якості платформи для реалізації наших проектів ми використовуємо продукти версій BAS, так - як в концепції продуктів компанії (пов'язаних з автоматизацією діловодства) закладена легкість і швидкість модифікації конфігурації, масштабованість і захищеність інформаційних систем, вся це характеристика ПЗ відповідає нашим критеріям в підході вибору платформи.

У новому продукті BAS реалізований весь набір інструментів для комплексної автоматизації великих холдингів чисельністю від 500 до 7000 користувачів, які можуть бути рознесені територіально на великі відстані. У новій платформі закладені нові механізми обліку (СRM -модуль, фінансовий аналіз, бюджетування, управлінський облік, регламентований облік, бізнес-процеси, компонувальник даних, механізми підсистем, тонкий клієнт, щільна інтеграція з іншими системами).

Наша компанія входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," та ін.

Ключові принципи нашої роботи:

•  максимальна відкритість при співпраці; 
•  всебічний аналіз завдань і потреб клієнта; 
•  індивідуальна робота з кожним клієнтом; 
•  комплексність обслуговування; 
•  високий професіоналізм і компетентність в роботі; 
•  
абсолютна конфіденційність. 
 

Основні служби та підрозділи: 

  • відділ впровадження програмного забезпечення;
  • відділ супроводу програмних продуктів;
  • технічний відділ (проектування серверів, монтаж, обслуговування локальний мереж);
  • відділ продажів програмних продуктів.
Всі фахівці нашого підприємства - сертифіковані професіонали з багаторічним досвідом роботи в даній сфері діяльності.

Наша стабільність, доступність і міцні позиції на ринку - гарантії Вашої впевненості!