Наші партнери

Спілка автоматизаторів бізнесу (САБ) 
http://unionba.com.ua


"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) – громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Головна мета САБ – сприяння створення нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу і впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна і просвітницька робота.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ – це близько 500 висококваліфікованих команд фахівців, які забезпечують якісне впровадження, супровід і підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішний проектів, на сьогоднішній день вони надають послуги з супроводу та підтримки понад 300 тисяч українських організацій.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів через навчання та вивчення методичних матеріалів..

Багато з компаній мають досвід впровадження ERP-систем на виробничих підприємствах, є центрами з компетенцій у різних напрямках автоматизації.


ТОВ "Комплексні бюджетні системи"
http://ua-budget.com.ua/


Продукти "UA-Бюджет" – нова лінійка продуктів для комплексної автоматизації бухгалтерського, фінансового і кадрового обліку, розрахунку заробітної плати, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності в установах, які фінансуються з державного, обласного та місцевого бюджетів, і ведуть облік за планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

CONTO 
http://conto.com.ua

МУК 
http://www.muk.ua/
Tucha.ua

Tucha.ua – першопроходець ринку хмарних технологій в Україні. Компанія стартувала в 2005 році. За цей час реалізовано сотні проектів по віртуалізації офісів, додатків, організації хмарної IT-інфраструктури та захисту даних в хмарі.


Всі сервіси працюють в обчислювальному хмарі, реалізованому на базі кращих дата-центрів Європи (Німеччина, Нідерланди). Невелика і прекрасно злагоджена команда чітко забезпечує грамотну цілодобову технічну підтримку і швидку реакцію з усіх питань. У Tucha.ua клієнт завжди отримує те, за що платить, а часто і набагато більше. Обов'язково почитайте відгуки існуючих клієнтів Tucha.ua (http://tucha.ua/reviews/), вони допоможуть скласти власну неупереджену думку про компанії і людей, з яких вона складається.