Впроваджені рішення

Компанія «Евровікнобуд» заснована у вересні 1997 року. У 1999 році компанія виробила і змонтувала перший алюмінієвий об'єкт і до 2005 року компанією було засклений кілька сотень об'єктів і тисячі квадратних метрів. У 2006 році засклили найвища будівля в Україні БЦ «Парус». У 2007 році - першими в Україні впровадили технологію виробництва і монтажу елементних фасадів. На сьогоднішній день компанія спеціалізується на проектуванні, виготовленні, монтажі всіх видів світлопрозорих конструкцій.

ТОВ "Агроскоп Україна" присутня на аграрному ринку України з 2002 року і є на сьогоднішній день основним найбільшим імпортером засобів захисту рослин і посівних сільськогосподарських культур для агрокомплексов, а також має широку дистрибуцію від провідних світових виробників даної продукції (більше 40).

Компанія «ПРЕЗЕНТА» - заснована в 1994 році, є однією з перших подарункових торгових мереж в Україні.
Спеціалізується на продажу престижних подарунків високої якості з таких країн виробників як Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, США, компанія має розвинену інфраструктуру торгових магазинів, оптово - роздрібних складів, логістичних центрів.
Сьогодні "ПРЕЗЕНТА" - це зміцніла, дуже динамічно зростаюча мережа фірмових магазинів по всій країні.

«Українська поштовая група»є новою, транспортно-логістичної компанією на ринку України.

Так як початок свого бізнесу дане підприємство почало в розпал фінансової кризи в Україні, у керівництва компанії стала задача підібрати недорогий, але в той же час ефективний програмний продукт для управління бухгалтерським, податковим та управлінським обліком одночасно. Плюс до цього, ще стояло завдання поєднати «Back and Front Office» в одну цілісну систему, що працює в реальному масштабі часу в «ON-LINE» режимі («Real-Time application»).  

Детальніше про проект...

Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» є найбільшою організацією з проведення геофізичних робіт на нафту, газ та інші види корисних копалин в Україні. Маючи більш ніж 50-річним досвідом, підприємство виконує дослідження із застосуванням широкого комплексу геофізичних методів в основних геологічних регіонах України, а також за кордоном.


ТПК "Каскад-Імпексз 2003 року займається будівництвом і управлінням офісних бізнес-центрів, серед яких БЦ "Кубик", БЦ "Кубик 2", БЦ класу А на вул. Лейпцігській і ін.

Державне підприємство Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес» - є дочірньою компанією ДК «Укрспецекспорт», заснована відповідно до рішення уряду України і наділена повними правами в галузі експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.


Строрінки: 1 2 Слід.