Послуги

Наша компанія надає повний перелік послуг з впровадження систем автоматизації на базі програмних продуктів «BAS», використовуючи передові технології роботи і накопичений досвід автоматизації компаній малого, середнього та великого бізнесу.

Наші фахівці допоможуть сформувати оптимальний для Вашого бізнесу і Ваших завдань пакет послуг по автоматизації - враховує не тільки одномоментні вимоги, але і перспективи розвитку Вашого бізнесу.

Ми надаємо наступні послуги:

 • проведення консультацій з вибору програмного забезпечення
 • доставка і установка програмного забезпечення
 • роботи з налаштування та впровадження
 • навчання персоналу роботі з системою
 • інформаційно-технологічний супровід (ІТС)
 • супровід зданої в експлуатацію системи

      Для оперативного вирішення поточних завдань (наприклад, термінового поновлення конфігурації програмного забезпечення, забезпечення безперебійної роботи, створення нових форм або документів) фахівці нашої компанії готові надати разові послуги.

      Досвід впроваджень програм сімейства «BAS» показує, що оптимальне рішення бізнес-задач підприємства вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення з урахуванням специфіки бізнесу.

      Компанії, що входять в мережу партнерів Спілка Автоматизаторів Бизнесу (САБ), реалізують в рамках цього напрямку комплексний підхід, який поєднує консалтинг в певних областях управління, бухгалтерського обліку і оподаткування з послугами по автоматизації управлінських та облікових задач на базі сімейства програм «BAS».