Наші клієнти

Евровікнобуд

Евровікнобуд

Компанія «Евровікнобуд» заснована у вересні 1997 року. У 1999 році компанія виробила і змонтувала перший алюмінієвий об'єкт і до 2005 року компанією було засклений кілька сотень об'єктів і тисячі квадратних метрів. У 2006 році засклили найвища будівля в Україні БЦ «Парус». У 2007 році - першими в Україні впровадили технологію виробництва і монтажу елементних фасадів. На сьогоднішній день компанія спеціалізується на проектуванні, виготовленні, монтажі всіх видів світлопрозорих конструкцій.

Агроскоп Україна

Агроскоп Україна

ТОВ "Агроскоп Україна" присутня на аграрному ринку України з 2002 року і є на сьогоднішній день основним найбільшим імпортером засобів захисту рослин і посівних сільськогосподарських культур для агрокомплексов, а також має широку дистрибуцію від провідних світових виробників даної продукції (більше 40).

Українськая поштовая група

Українськая поштовая група

«Українська поштовая група»є новою, транспортно-логістичної компанією на ринку України.

Так як початок свого бізнесу дане підприємство почало в розпал фінансової кризи в Україні, у керівництва компанії стала задача підібрати недорогий, але в той же час ефективний програмний продукт для управління бухгалтерським, податковим та управлінським обліком одночасно. Плюс до цього, ще стояло завдання поєднати «Back and Front Office» в одну цілісну систему, що працює в реальному масштабі часу в «ON-LINE» режимі («Real-Time application»).  

Детальніше про проект...

Укргеофізика

Укргеофізика

Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» є найбільшою організацією з проведення геофізичних робіт на нафту, газ та інші види корисних копалин в Україні. Маючи більш ніж 50-річним досвідом, підприємство виконує дослідження із застосуванням широкого комплексу геофізичних методів в основних геологічних регіонах України, а також за кордоном.


Презента

Презента

Компанія «ПРЕЗЕНТА» - заснована в 1994 році, є однією з перших подарункових торгових мереж в Україні.
Спеціалізується на продажу престижних подарунків високої якості з таких країн виробників як Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, США, компанія має розвинену інфраструктуру торгових магазинів, оптово - роздрібних складів, логістичних центрів.
Сьогодні "ПРЕЗЕНТА" - це зміцніла, дуже динамічно зростаюча мережа фірмових магазинів по всій країні.

Каскад-Імпекс

Каскад-Імпекс

ТПК "Каскад-Імпексз 2003 року займається будівництвом і управлінням офісних бізнес-центрів, серед яких БЦ "Кубик", БЦ "Кубик 2", БЦ класу А на вул. Лейпцігській і ін.

КиївПаркСервіс

КиївПаркСервіс

КП «КиївпаркСервіс» - комунальне підприємство, що спеціалізується на паркувальних послуги автомобілів в місті Києві (жовтень 2000 року).


Сканія

Сканія

СП «Сканія» -  шведсько - українське підприємство спеціалізується на автотранспортних перевезеннях вантажів (вересень 2000 року).


Рабен Украина

Рабен Украина

ТОВ «Рабен Україна» - польське представництво компанії спеціалізується на автотранспортних перевезеннях вантажів (червень 2007).

Промислові масла

Промислові масла

ТОВ ТД «Промислові масла» (Вересень 2008) - підприємство дистрибуції провідних виробників промислових масел.

Представництво «Samsung» в Україні

Представництво «Samsung» в Україні

Представництво  «Samsung» в Україні (липень 2009 року).


ДП  СЗТФ  "Прогрес"

ДП СЗТФ "Прогрес"

Державне підприємство Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес» - є дочірньою компанією ДК «Укрспецекспорт», заснована відповідно до рішення уряду України і наділена повними правами в галузі експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

Українська Державна Інноваційна Компанія

Українська Державна Інноваційна Компанія

Українська Державна Інноваційна Компанія (УДІК) - є небанківською фінансово-кредитною організацією, що здійснює кредитування інноваційних проектів. Створена на базі колишнього Інноваційного фонду України в 2000р.


УкрКом

УкрКом

ТОВ «УкрКом» - ексклюзивний дистриб'ютор телекомунікаційного обладнання в Україні (грудень 2009 року).