Агроскоп Україна


ТОВ "Агроскоп Україна" присутній на аграрному ринку України з 2002 року і є на сьогоднішній день основним найбільшим імпортером засобів захисту рослин і посівних сільськогосподарських культур для агрокомплексов, а також має широку дистрибуцію від провідних світових виробників даної продукції (більше 40).


 

ТОВ "Агроскоп Україна" має на всій території України розгалужену мережу регіональних торгових представництв (більше 8 представництв і складських приміщень).


У березні 2012 року нами було отримано запрошення від ТОВ "Агроскоп Україна" співпрацювати в проекті по впровадженню ПЗ «Управління торговим підприємством для України» в якості аутсорсингової компанії.

Було потрібно розробити і впровадити підсистему логістичного обліку на основі бізнес - процесів, які існували в старій системі обліку конфігурації 1С:Підприємство 7.7 "Комплексна», яка була адаптована під специфіку обліку даного підприємства.

Специфіка полягала в тому, що роботи даного проекту необхідно було проводити в тісній взаємодії з фахівцями IT служб компанії «Агроскоп Україна», що накладало певну складність виконання даних робіт, так як розробляється новий функціонал повинен був правильно взаємодіяти з тими змінами конфігурації, які вносилися штатними програмістами компанії.

У нову підсистему, розроблену фахівцями компанії «Б.В.Лайн» увійшов наступний функціонал:

 • Документ «Розпорядження на доставку» призначений для формування документа для фіксації факту доставки товару за певним маршрутом руху. Для обслуговування потреб внутрішньої логістики підприємства, таких як: «Оприбуткування товару від постачальника», «Продаж товару покупцеві», «Складське переміщення товару», «Повернення товару від покупця». Даний документ має набір різних статусів станів, які дозволяють відстежити, на якому етапі перебуває розпорядження і чи готове воно до відправки за вказаним маршрутом руху.
 • Документ «Маршрут руху» є консолідуючим документом, який об'єднує «Розпорядження на доставку» за загальним маршруту руху. Розраховуючи такі показники як: загальне розрахункове час у дорозі, загальне розрахункове відстань в шляху (з урахуванням всіх точок завантажень і вивантажень використовую GPS навігацію для розрахунку і прокладання маршруту руху, загальну розрахункову вартість маршруту). Створення механізму формування документів внутрішньої логістики з прив'язкою до конкретного документа «Маршрут руху» в пакетному режимі.
 • Розробка блоку аналітичних звітів, призначених для аналізу руху логістичних потоків товарного руху компанії.
 • Створення підсистеми «Розподілу витрат транспортної логістики на собівартість товару» має два джерела розподілу: за власними автомобілів і автомобілів сторонніх транспортних компаній. Ця підсистема дозволила отримати дані про фактичного прибутку компанії з урахуванням всіх витрат на перевезення вантажу.
 • Створення механізму розсилки кореспонденцій клієнтів через SMS - Server, і EMAIL - Server.
 • Організація товарного обліку в розрізі серій (з прив'язкою фото копій сертифікатів на продукцію) і додаткових характеристик.

     Всі ці нові інноваційні рішення, дозволили компанії «Агроскоп Україна» отримати абсолютно новий набір інструментів обліку, який якісно змінив технологію управлінського обліку, і дозволив компанії більш ефективно управляти товарними і фінансовими потоками всередині підприємства.