Каскад-Імпекс

 

ТПК "Каскад-Импекс" сз 003 року займається будівництвом і управлінням офісних бізнес-центрів, серед яких БЦ "Кубик", БЦ "Кубик 2", БЦ класу А на вул. Лейпцігській і ін.

Наше підприємство з січня 2009 р по серпень 2009 р здійснювало субпідрядні роботи по розробці «управлінської підсистеми» конфігурації «Управління торговельним підприємством для України» (УТП). Підрядником даного проекту виступала консалтингова компанія SBC (System Business Consulting).

Складність і новизна проекту по розробки полягала в тому, що спеціалізовану управлінську підсистему потрібно було розробити не з нуля, а в тісному оточенні і взаємодії з існуючими підсистемами конфігурації УТП для України.

Крім цього, дана підсистема повинна була бути реалізована не на управлінських регістрах, як це буває зазвичай, а на бухгалтерських проводках, використовуючи окремий управлінський план рахунків. Причому проводка повинна була мати в своєму складі не один вимір (Організація), а ще й друге (Проект).

Було потрібно інтегрувати алгоритми проведення в усі основні типи документів конфігурації і розробити великий список управлінських і регламентованих звітів. Ще одним важливим моментом у поточній розробки було те, що всі зміни, які вносилися на етапі розробки, повинні обов'язково збережуться після виконання типового оновлення конфігурації.

З цієї складним і відповідальним завданням група наших фахівців успішно впоралась.

В даний момент розроблена система управлінського обліку успішно експлуатується на даному підприємстві і приносить відчутну користь в оперативному управлінні компанією.